Duet: piosenkarka i producent

Dzisiaj zagości duet: piosenkarka i producent, czyli Daniel Bloom i Mela Koteluk. Z piosenką zza mgły o tytule Katarakta.

Po krótkiej przerwie jestem znowu. Tym razem w nowej odsłonie. Nowy wygląd już jest, niedługo pojawią się nowe tematy. Muzyczna Lista się rozwija, ale główny trzon, czyli comiesięczne listy zostają. Na razie w kategorii 'Duety’ pojawiła się jedna piosenka. Dzisiaj kolejna. Będzie to duet: piosenkarka i producent.

Z jednej strony dzisiejsza piosenka jest podobna do poprzedniej. Też jest to duet wokalistki i producenta muzycznego. Różni je za to gatunek i wykonawcy. Dla przypomnienia, ostatnią piosenką było A jeśli to ja w wykonaniu Mariki i Goorala. Dzisiaj zagości duet Daniel Bloom i Mela Koteluk. Z piosenką Katarakta. Znacie? Jak nie, to się to zmieni, ale dopiero za chwilę. Najpierw słów kilka o wykonawcach. duet: piosenkarka i producent

Mela Koteluk – polska wokalistka o pięknym imieniu Malwina. Tworzy głównie w stylu indie pop. Jej najbardziej znane piosenki to: Melodia Ulotna, Fastrygi, Żurawie Origami, Pieśń o szczęściu (duet z Czesławem Mozilem, piosenka do filmu Baczyński) czy Wielkie Nieba. Brała udział w trasie koncertowej Męskiego Grania i w nagraniu piosenki Armaty promującej tą trasę w 2015 roku.

Daniel Bloom (Daniel Tomasz Borcuch)- polski kompozytor i producent muzyczny. Skończył szkołę muzyczną (klasa fortepianu) oraz studia archeologiczne. Ma na swoim koncie sześć albumów, w tym jeden z muzyką z filmu Tulipany.

Kończę wpis tradycyjnie, piosenką. Mela Koteluk i Daniel Bloom Katarakta:

Więcej duetów od Muzycznej Listy:

W parze zawsze raźniej

O upadku i podnoszeniu się

Jeśli serce masz, to nie bój się