Na wszystko przyjdzie czas

Na wszystko przyjdzie czas. Na to, co dobre i co złe. Jednak to nie powód do popadania w depresję. Zamiast tego lepiej z nadzieją ruszyć w przyszłość.

Perfect to jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych (przynajmniej moim zdaniem). W ciągu 40 lat istnienia (z małymi przerwami), nagrali dziewięć albumów studyjnych i byli autorami wielu przebojów, takich jak NiepokonaniChcemy być sobą, Nie płacz Ewka czy Autobiografia.  Na Muzycznej Liście pojawią się po raz kolejny, tym razem w piosence Wszystko ma swój czas. na wszystko przyjdzie czas

Na wszystko przyjdzie czas

Wszystko ma swój czas to ballada-wspomnienie. Przypomnienie przeszłości, nie konkretnych wydarzeń z życia, tylko sytuacji, które prawdopodobnie każdy przeżył. A także przeprosiny na przyszłość. Opowiadający zdaje się mówić: „Wszystko ma swój czas, nie wiadomo co się stanie. Kiedy mnie zabraknie musisz wierzyć, że jednak się jeszcze kiedyś spotkamy.”

Wszystko ma swój czas jest stosunkowo nowym utworem. Znalazł się na ósmym albumie grupy nazwanym Da Da Dam. Ukazał się w 2014 roku jako singiel promujący krążek. Muzykę skomponował Dariusz Kozakiewicz, a słowa napisał Jacek Cygan. Piosenka cieszyła się dużym powodzeniem, zdobyła szczyty wielu polskich list przebojów, a w 2015 roku została okrzyknięta Super Przebojem podczas plebiscytu Superjedynki.

Teledysk do utworu jest czarno-białym zlepkiem filmów z koncertów, na których widać muzyków Perfectu podczas pracy, na scenie i w drodze. Dopełnia on muzykę i dodaje dość nostalgicznego klimatu.

Warto zajrzeć także:

Nieszczęśliwy Romeo

Czas rozpoczyna się z 4:30 Dawida Podsiadło

W innym języku: Gorzki Płacz Kazika

Grafika została wykonana dzięki Pablo by Buffer.