Współpraca i kontakt

Współpraca – po co to komu? Dzięki niej ty poznasz mnie, a ja i moi czytelnicy – ciebie. Wchodzisz w to?

Uwielbiam poznawać i odkrywać nowe brzmienia, aranżacje, wykonania czy zespoły. Jednak nowościami świat zalewa nas na okrągło i czasami nie sposób samemu znaleźć perełki. Dlatego mam propozycję – jeśli podoba Ci się mój sposób pisania i chcesz podzielić się swoją twórczością, napisz do mnie! Daj o sobie znać! Możesz to zrobić mailowo, przez Facebooka czy Instagram. Lub w dowolnym innym miejscu w internecie, w jakim mnie znajdziesz. Jednak wtedy nie gwarantuję szybkiej odpowiedzi! Współpraca ze mną – wchodzisz w to?

Moja dotychczasowa współpraca

Nie masz pewności, czy Ci nasza współpraca będzie odpowiadać? Spokojnie, jestem otwarta! A jeśli dalej nie do końca mi ufasz, to poniżej znajdziesz przykłady moich poprzednich współprac. Zobacz, jak wyglądały artykuły i zdecyduj. Ja poczekam.

  • zespół Hot Tamales Trio. Poznałam ich podczas koncertu w Starej Winiarni w Mszanie Dolnej. Spodobała mi się ich muzyka i w ramach współpracy popełniłam recenzję płyty Hot Tamales Trio.
  • Ghost in the Afro (fotograf). Paweł, genialny fotograf, wsparł mnie niejednokrotnie pozwalając użyć swoich zdjęć w moich tekstach.
  • Medialnie.info (blog). Nie raz mogłam liczyć na wsparcie fotograficzne. Szczególnie jeśli chodzi o relacje z koncertów. Nie zawsze mogłam dotrzeć w miejsca, do których dziennikarz wchodził bez problemu. Poza tym nauczył mnie, jak powinien wyglądać tekst do prasy i chętnie dzieli się poradami.
  • Konrad Marecki. Z Konradem też udało mi się spotkać. Co prawda nie na koncercie, jednak miałam możliwość poznania jego możliwości wokalnych. Dlatego z chęcią zrecenzowałam jego debiutancką płytę Po Prostu
  • zespół Blushface. Chłopaków z Blushface do tej pory nie miałam okazji posłuchać na żywo. Jednak ich muzyka z EP-ki zapowiada się całkiem nieźle!
  • Zapowiedz i Muzyka na Kółkach. Razem stworzyliśmy trzy muzyczne wpisy. Pierwszy ukazał się na blogu Piotrka (Muzyka na Kółkach) i dotyczył muzyki motywacyjnej. Następnie u Natalii i Karoliny (Zapowiedz) pojawił się tekst o ciekawych coverach. Na końcu stworzyliśmy tekst, który pojawił się u mnie – o teledyskach z miastami w tle.

Gdzie mnie znajdziesz?

Najprościej mnie złapać mailowo (ola@muzyczna-lista.pl), na Facebooku czy Instagramie. Pojawiam się też na platformach takich jak Zblogowani czy Promuj Bloga. Możliwości jest mnóstwo!

zBLOGowani.pl
promujbloga.pl