Taniec

Miłość w przebraniu

Dlaczego ludzie tańczą? Taniec przede wszystkim sprawia dużą radość tańczącym. Taniec hipnotyzuje, na co dowodem jest chociażby ten film. Zapraszam na tekst „Miłość w przebraniu”.

Keone i Mariel Madrid to tancerze z zawodu i z pasji. Pochodzą ze Stanów Zjednoczonych ze stanu Kalifornia. Prywatnie są małżeństwem. Tańczą razem już ładnych parę lat. Mimo to pomysłów im nie brakuje. Co więcej, dzielą się swoją pasją i prowadzą warsztaty taneczne, na których uczą techniki i choreografii. Występują na największych obozach tanecznych, takich jak Urban Dance Camp czy Fair Play Dance Camp. Wystąpili także w teledysku Justina Biebera Love Yourself. Muzyka nie w moim stylu, ale choreografia wynagradza wszystko. Dzisiaj mam dla Was film pochodzący z obozu Urban Dance Camp. Miłość w przebraniu

Bob Marley vs. styl nowoczesny

Czy da się tańczyć taniec nowoczesny do reggae? Oczywiście. Udowadnia to właśnie małżeństwo Keone & Mari. Przebrani za starszą parę stworzyli niesamowitą choreografię. Krótkie, urwane ruchy oraz precyzja wykonania sprawiają, że przyjemnie się ich ogląda. Do tego dołożyli trochę humoru i zebrali zasłużone brawa. Całość nie trwa długo, około 2 minut. Warto poświęcić tą chwilkę i obejrzeć Keone i Mariel w akcji.

Więcej tańca od Muzycznej Listy:

Kinjaz, czyli w stylu ninja

Like a robot

Jak połączyć balet i lód?