Kim jestem?

Kim jestem? Nazywam się Ola Figura. Moją pasją jest muzyka każdego gatunku. Bez niej nie wyobrażam sobie dnia. Dlatego stworzyłam Muzyczną Listę – mój mały kącik pełen dźwięków.

Muzyka otacza każdego z nas. Można usłyszeć ją w radiu, telewizji, w sklepie, w drodze do pracy. Jedne utwory lubimy bardziej, inne mniej. Także ja mam swoje preferencje. Jakie? O tym między innymi jest Muzyczna Lista.kim jestem

Kim jestem?

Jestem Ola, moją największą pasją jest muzyka. Czy się na niej znam? Nie jestem ekspertem, powoli uczę się jej teorii i historii. Im bardziej się zagłębię w ten świat, tym ciekawszy się staje. O moich odkryciach i fascynacjach piszę na blogu, co sprawia, że stają się one jeszcze bardziej niesamowite.

Oprócz muzyki interesuję się także tańcem. To moja druga pasja. Uwielbiam tańczyć i oglądać tancerzy. Taniec mnie inspiruje i motywuje do działania. Szkoda, że nie mam takiej motywacji do nauki gry na jakimkolwiek instrumencie muzycznym.

Dlaczego Muzyczna Lista?

Blog powstał z wewnętrznej potrzeby dzielenia się muzyką, która szczególnie do mnie trafiła. Na początku pojawiały się tylko pojedyncze piosenki z krótkimi opisami. Z czasem strona się rozrosła – dzisiaj można znaleźć tutaj wszystko, co ma związek z muzyką: recenzje płyt, książek czy filmów, relacje z koncertów, informacje o muzykach czy taneczne inspiracje.

Nazwa Muzyczna Lista odnosiła się do pierwotnej formy bloga: różnego rodzaju zestawień utworów tworzących „muzyczne listy”. Strona się rozrosła, ale nazwa została. Widząc jej ewolucję jestem z niej dumna. Stała się częścią mojej codzienności, moim wirtualnym miejscem na ziemi.

Dopełnieniem bloga jest fanpage na Facebooku. To tam dzielę się tym, co w danej chwili chodzi mi po głowie, sytuacje z życia wzięte obleczone w muzykę. Od niedawna działa także newsletter przypominający o nowościach muzycznych. Jeśli podoba Ci się to, co robię, zapisz się. Nie wysyłam spamu, a jeśli nie spodoba Ci się, możesz zawsze się wypisać.